11.06.2012


Dziś po raz kolejny wrzucam zdjęcia sprzed dwóch tygodni... I mam to samo wytłumaczenie! Oczywiście, że nie było czasu... Ale do rzeczy.
Miętową kurtkę (tak wiem, wszyscy noszą miętę... Na szczęście to moja jedyna rzecz w tym kolorze) udało mi się znaleźć w second handzie za dosłownie grosze. Będzie ona świetnym rozwiązaniem na chłodniejsze letnie wieczory. Plus po raz trzeci z rzędu dresowe spodnie. Tak. Uwielbiam je. I mała niespodzianka w postaci neonowych skarpetek. Może na zdjęciach nie do końca widać ich prawdziwy kolor, ale są naprawdę neonowe! Długo takich szukałam. Nie znalazłam więc zrobiłam je sama.

Today once again I put pics from two weeks ago... I have the same excuse! Of course, that there was no time... But to the point.
I found this mint jacket in second hand (yes I know, everyone wore mint... Fortunately, it's my only thing in this color) for a pennies. It will be a great option for cooler summer evenings. Plus for the third time in a row tracksuit pants. Yes. I love them. And a little surprise - neon socks. Maybe the pics don't fully see their true color, but are really neon! For a long time looking for such socks. I didn't find so I I did it myself.

monofashion on facebook                  SHOP


pics - Filip

mint jacket - second hand, pants - zara, shoes - heavy duty, neon socks - diy

3 komentarze:

 1. Witam serdecznie,

  nazywam się Ania i reprezentuję sklep internetowy www.eobuwie.pl.

  Chcielibyśmy nawiązać z Panią współpracę. Nasz sklep prowadzi specjalny Program Partnerski, skierowany do osób takich jak Pani. Dzięki niemu może Pani zarabiać za każdym razem, kiedy Pani fan zrobi u nas zakupy.

  Jak może Pani nas zareklamować? Mamy dla Pani kilka propozycji. Może Pani umieścić zdjęcie naszych produktów, wspomnieć o naszym sklepie w publikowanym tekście lub napisać o naszym produkcie i umieścić w artykule bezpośredni link. Może Pani także umieścić na swojej stronie banner sklepu eobuwie.pl

  Ma Pani jakieś inne pomysły na promocję? Proszę opowiedzieć nam o tym, jesteśmy otwarci na różne propozycje.

  Proszę zapoznać się ze szczegółami naszego Programu Partnerskiego tutaj:
  http://www.eobuwie.com.pl/Program-Partnerski-cabout-pol-6.html

  Nasz e-mail: partner@eobuwie.com.pl

  OdpowiedzUsuń