16.07.2012


Trochę za duża, męska bluza to dla mnie idealna część garderoby. Niesamowicie wygodna, świetna na zimniejsze popołudnia czy letnie wieczory. Od kiedy posiadam taką nie potrafię się z nią rozstać. Na dodatek już myślę o kolejnej i kolejnej, i kolejnej!
Krótkie, neonowe szorty to coś co jest dla mnie nowością. Nigdy nie nosiłam tak króciutkich (wiem, może wcale nie są aż tak krótkie) spodenek. Dopiero w te wakacje przestałam się przejmować między innymi bladymi nogami i muszę przyznać, że bardzo mi z tym dobrze.


A little too big, men's hoodie is for me ideal piece of clothing. Very comfortable, great for cold afternoons or summer evenings. Since I have it I can't part with it. In addition, I'm already thinking about another and another and another!
Neon shorts is something new for me. I never wore so short (I know, maybe it is not so short) shorts. In this summer I stopped to worry about, my pale legs, and I must admit that I'm very comfortable with it.
monofashion on facebook           SHOP

 
pics - Filip
men's hoodie from cropp town, neon shorts from h&m, eco bag from Spoko Spot (buy it on KATO YARD SALE), sneakers from river island and diy tee 

3 komentarze:

 1. jaki blokers :D
  torba jest świetna! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo fajna koszulka, tunika czy co to tam jest:)

  OdpowiedzUsuń
 3. oooo uwielbiam. dla mnie mega.

  OdpowiedzUsuń